سپاه رکن رکین نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران است

Submitted by admin on شنبه, 07/29/1396 - 10:38

به گزارش پایگاه خبری سپاه استان، حجت الاسلام والمسلمین  کوثری، با اشاره به اظهارات اخیرسران آمریکا و بحران آفرین خواندن ایران عنوان کرد: حمایت آشکار آنها از منافقین و بازگشت تحریم ها علیه ایران پس از لبخند های ما نشان از دشمنی آشکارشان علیه ایران است

کوثری  نیروهای مسلح ایران اسلامی را مقتدر و با صلابت ترین نیروها در دنیا دانست و با اشاره به سخنان اخیر رئیس جمهور آمریکا در رابطه با سپاه، تصریح کرد: سپاه رکن رکین در نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران بوده و در کنار ولایت و مردم حافظ انقلاب است.

وی اظهار داشت: موضع گیری مسئولین، وزراء و رئیس جمهور در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مطلوب بوده، نشان از بی اعتمادی به دشمن و یاس از مذاکره دارد و حمایت مردم از چنین مواضعی به تبعیت از رهبری را به دنبال دارد.

امام جمعه شیروان پاسخ کوبنده فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران به یاوه گویی های ترامپ را یادآور شد و تاکید کرد: اگر سپاه را تروریست بخوانید ما ارتش شما را هم ردیف با داعش می دانیم و آن را به زباله دان تاریخ خواهیم سپرد.

کوثری با گرامیداشت هفته ورزش و تربیت بدنی، افزود: ورزش از موارد مورد تاکید اسلام است و در خصوص فضاهای ورزشی در شهرستان با وجود فاصله مطلوب تا وضعیت مطلوب، اقدامات شایسته ای صورت پذیرفته و انتظار می رود وعده احداث زمین ورزشی در محله امام حسین(ع) نیز عملیاتی شود.

وی تقویت پیوند میان اولیا و مربیان بعنوان دو بال مهم در تربیت دانش آموزانی در طراز جمهوری اسلامی ایران را خواستار شد و گفت: اگر بخواهیم دانش آموزان تجلی گر اهداف انقلاب باشند باید رابطه متقابل خانه و مدرسه را پررنگ نمود.

حجت الاسلام والمسلمین کوثری شهادت سید الساجدین امام زین العابدین علیه السلام را تسلیت گفت و اظهار داشت: توفیقات ائمه بعد از امام سجاد(ع) بواسطه روشنگری و تربیت جامعه در قالب دعا توسط ایشان بوده و باید آن حضرت(ع) را بهتر شناخت.

وی با اشاره به هفته بهداشت روانی افزود: تقوا مصونیت بخش و نوعی بهداشت و درمان است که از آلودگی های گناه جلوگیری کرده، زنگار گناه را از جان آدمی می زداید.

امام جمعه شیروان ادامه داد: آسایش در سایه ذکر خدا بوجود می آید و نماز، مصداق بارزی از ذکر می باشد و نماز جمعه با توصیه به تقوا در ایجاد بهداشت روان اسلامی موثر است.

حجت الاسلام والمسلیمن شیروان در خطبه نخست مبحث پیوند عاشورا و مهدویت را پی گرفت و با بیان اینکه مهدی یاوران باید از خصایص یاران سیدالشهدا علیه السلام برخوردار باشند، تبیین کرد: امام شناسی اولین ویژگی یاران اباعبدالله الحسین(ع) بود.

کوثری در تشریح این خصیصه گفت: شناخت امام زمان(عج) و نعمت ولایت باید به تبعیت محض از فرامین امام بیانجامد و زمانی که چنین شداولین گام برای قرارگیری در خیل یاران ولی امر(عج) برداشته شده است.

سپاه پاسدار انقلاب و رکن رکین نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران است که تروریست خواندن آن باعث شکست و نابودی ارتش آمریکا خواهد بود.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.