عیادت رئیس سازمان بسیج اصناف خراسان شمالی از جانباز و پیشکسوت دفاع مقدس

Submitted by webmaster on دوشنبه, 11/25/1395 - 08:02
به گزارش بسیج اصناف و بازاریان خراسان شمالی؛ جناب سرهنگ برات مهرابی نژاد رئیس سازمان بسیج اصناف خراسان شمالی به مناسبت ایام الله دهه فجر از اقای فخرایی جانباز و پیشکسوت دوران دفاع مقدس و فرمانده حوزه اصناف شهرستان جاجرم عیادت کرد.

در این دیدار مظفری از پیشکسوتان دوران دفاع مقدس و جناب سروان نامنی از اقشار بسیج حضور داشتند.
جناب سرهنگ برات مهرابی نژاد رئیس سازمان بسیج اصناف استان خراسان شمالی در این دیدار گفت:جانبازان و شهدا در روزهای مظلومیت کشور و ملت ایران کار بسیار بزرگ ‏و مهمی انجام دادند و در حالی که همه دنیا برای شکست ملت ایران خود را مهیا کرده بود، رزمندگان و ‏ایثارگران با لبیک به امام (ره) به میدان آمدند و کار بزرگی انجام داده و برای همیشه ملت ایران را سربلند کردند.
وی با بیان اینکه پایداری و استقامت برسر آرمانها شرط  انقلابی بودن است، افزود: عده ای زیادی دراین عرصه بودند و مردود شدند ،امروزه باید در این زمان بیشتر از هرزمان گوش به فرمان مقام معظم رهبری باشیم وگرنه قافیه را باختیم.
وی در ادامه تصریح کرد: بصیرت داشتن در امر ولایت شرط قبولی بر سر آرمان انقلاب و امام ره است که البته برادر عزیز فخرایی ثابت کرده اند که همچنان انقلابی هستند.

گفتنی است فخرایی از بسیجیان و رزمندگان دفاع مقدس بوده و در عملیات های متعددی در دوران دفاع مقدس شرکت داشته است و همچنین ایشان هم اکنون فرمانده حوزه اصناف شهرستان جاجرم هستند.

انتهای پیام /
به مناسبت ایام الله دهه فجر؛
رئیس سازمان بسیج اصناف خراسان شمالی به مناسبت ایام الله دهه فجر از اقای فخرایی جانباز و پیشکسوت دوران دفاع مقدس و فرمانده حوزه اصناف شهرستان جاجرم عیادت کرد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.