مطمئن باشید هر مسئولی که پاهایش میلرزد، جرات و جسارت ایستادگی در میدان را ندارد،حتما از مسیر شهدا منحرف شده است

Submitted by webmaster on شنبه, 03/29/1395 - 19:02

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت جوادالائمه (ع)؛دیروز سردار مرتضوی فرمانده سپاه استان در یادواره شهدای کارگر پتروشیمی گفت: الحمدالله امروز عزت و عظمت و سربلندی اسلام عزیز شرایطی فراهم کرده که در اردوگاه دشمنان اسلام رعب و وحشت انداخته،هر انچه دارند در دشمنی با ما به کار می گیرند.

اگر می بینیم که ابزار بسیار پیشرفته ای را برای دشمنی با اسلام به کار می بندند،به این دلیل است که اسلام عزیز خوب رشد و پیشرفت کرده.

همه اینها در این دوران معاصر به واسطه تفکر انقلاب اسلامی است.

اسلامی که به عنوان جزئی از پازل نظام سلطه در گذشته بازی می کرد و خطری نداشت،خروجی و برایند آن اسلام در جهت منافع استکبار بود.

اما فرمودند اگر در مقابل دین ما بایستید ما در مقابل تمام دنیای شما می ایستیم.

تفکر انقلاب،تفکر بسیج،تفکر دفاع مقدس امروز همه عقبه های دشمن را درنوردیده است.لذا می بینید دشمن با ایده های خودش به میدان نیامده و از ابزار مذهب استفاده می کند.امروز که تفکرات داعشی و افراطی را ترویج می کنند،به لحاظ این است که از حربه مذهبی استفاده کنند والا چیزی برای مقابله با اسلام ندارند.

می بینید که روز به روز شکست های پی در پی در اردوگاه دشمن پدیدار می شود،این تمام توان ما نیست.متاسفانه برخی از بی مسئولیتی ها،غفلت ها و  قصورها باعث می شود بعضی از فرصت ها از دست برود.

باید در مقطع فعلی گوش جان بسچاریم به فرامین رهبری،خیلی از مشکلاتی که الان دچارش هستیم مقام معظم رهبری سال های گذشته تذکر دادند،چرا نتوانستیم به مطالبات رهبری پاسخ دهیم؟!

صحنه نبرد با دشمن را یک فرمانده تعیین می کند و امروز رهبری صحنه را به درستی تبیین کردند.در سال اقتصاد مقاومتی،اقدام و عمل بایستی این مطالبه رهبری را پاسخگو باشیم.باید چکار کنیم در این حوزه؟

شما کسانی هستید که در این حوزه خیلی موثرید،باید ایران را از خام فروشی نجات دهید.همه اینها نیازمند اقدامات هوشمندانه است که به دست شماها رقم می خورد.

من به عنوان یک مسئول گزارش میدهم،در سه ماهه اول سال در حوزه اقتصادی چیزی برای گفتن نداریم!/آخر سال باید به مردم و رهبری گزارش بدیم/توانمندی های استان نه تنها خوب شناسایی نشده بلکه به کارگیری هم نمی شود!

کسانی که مسئولیت در حوزه اقتصاد دارند وظیفه اصلیشان تحقق بخشیدن به اقتصاد مقاومتی است.

همچنین کسانی که در حوزه فرهنگ موثرند باید تلاش کنند،فرهنگ سازی کنند که محصول دست رنج نیروی کار ایرانی به مراتب بهتر است،عزیزان هم در سنگر اقتصاد این را به اثبات برسانند.

مجتمع پتروشیمی افتخاریست برای استان و کشور،اگر با اخلاص و تلاش بیشتری کار کنید حتما در فضای پتروشیمی بیشتر حرف برای گفتن خواهیم داشت.

متاسفانه شاهد پایان یافتن سه ماهه اول سال هستیم،به عنوان مسئول میخواهم گزارش بدهم،چیزی نداریم برای گفتن ، کاری نکردیم که مطرح کنیم.فردا چطور می خواهیم به مردم و رهبری گزارش دهیم.

توانمندی های استان نه تنها خوب شناسایی نشده بلکه به کارگیری هم نمی شود! ظرفیت های استان در راستای اقتصاد مقاومتی فعال نشده است! اگر اینها فعال شود و توانمندی استان به کارگیری شود دیگر بی کاری و اعتیاد و طلاق نخواهیم داشت.

امروز مقوله فرهنک و اقتصاد با هم گره خورده،عزیزان حوزه فرهنگ تلاش کنند تا زمینه اقتصادی فراهم شود.اگر این اتفاق بیافتد بزهکاری هم کم میشود.

143000 تن از محصولات زراعی و باغی در استان ما تبدیل به ضایعات می شود.اگر اینها را مدیریت کنیم چقدر شغل ایجاد می شود؟

چقدر آب به این دلیل هدر می رود؟

بزرگترین قطب گیاهان دارویی کشور خراسان شمالی است،اما چه استفاده ای کرده ایم؟

امنیت ما،آرامش ما،قدرت ما به واسطه شهداست.روزی شهدای ما در سرحدات مرزی مقاومت و جانفشانی می کردند و امروز در سواحل شرقی مدیترانه.

این افتخار اسلام عزیز است.این نتیجه پیروزی ماست.اگر امروز خاکریز دفاعی را از خطهای مرزی به سواحل شرقی مدیترانه کشاندیم،به برکت خون شهداست.اگر لازم باشد تا آزادی قدس هم خاکریزها کشیده خواهد شد،نه تنها بحر نابودی اسرائیل بلکه برای فتح همه سنگرهای کلیدی جهان.

اینکه دشمن فکر کند ما را پشت میز مذاکرات متوقف کرده غلط است و پاسخ همه یاوه گویی هایشان را دیروز مقام معظم رهبری دادند.

ما از اول هم نگاه مثبت به برجام نداشتیم،امروز شیطنت و فریب کاری آمریکا ثابت شده است.

مقامی که میخواهد اینده رئیس جمهور آمریکا شود میگوید ما برجام را پاره میکنیم!  گویا با گردن کج پای میز مذاکره رفته ایم!  پاسخ دندان شکن رهبری را شنیدید... اگر شما برجام را پاره کنید ما آتش میکشیم.این صلابت و قدرت از برکت خون شهداست، تاثیر خون شهدا در کلام رهبری معظم انقلاب ساری و جاری است.به خاطر این است که ما مدیون خون شهداییم.نکند که با ضعف با این موضوع برخورد کنیم! 

امروز بدهکار ترین کشور دنیا آمریکاست.این کشور 19 هزار میلیارد دلار بدهکاری دارد.یعنی روزانه قریب 3 میلیارد دلار!  چطور در برار این کشور کوتاه بیاییم؟!

لذا بایستی ما از نو سیره شهدا را بشناسیم.خط و مشی خودمان را دوباره با مسیر شهدا مقایسه کنیم.مطمئن باشید هر مسئولی که پاهایش میلرزد، جرات و جسارت ایستادگی در میدان را ندارد،حتما از مسیر شهدا منحرف شده،والا اثر وضعی برکت خون شهدا در هر انسانی روح استکبار ستیزی،مقاومت و دشمن ستیزی و البته مردم نوازی و مردم داری را افزایش می دهد.

امروز ما آماده ایم برای مردم عزیزمان جانفشانی کنیم، در هر نقطه ای از دنیا که نیاز باشد.

سردار مرتضوی:
متاسفانه شاهد پایان یافتن سه ماهه اول سال هستیم،به عنوان مسئول میخواهم گزارش بدهم،چیزی نداریم برای گفتن ، کاری نکردیم که مطرح کنیم.فردا چطور می خواهیم به مردم و رهبری گزارش دهیم.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.