یک کفش آهنی در مسیر گرفتن مجوز های مورد نیاز خود پاره کردیم/برداشت شخصی از قانون مانع پیشرفت

شنبه, 06/11/1396 - 10:26
یک کفش آهنی در مسیر گرفتن مجوز های مورد نیاز خود پاره کردیم/برداشت شخصی از قانون مانع پیشرفت
رسیدن به یک مجموعه علمی و اقتصادی نیازمند تلاش های بسیار زیادی می باشد و با نا امیدی نمی توان به این چنین نتیجه ای رسید و کلید شروع به کار چنین مجموعه موفقی را زد.

به گزارش پایگاه خبری سپاه استان:مدیر شرکت دانش بنیان آراد لیان فراور آریا در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری در مورد تلاش در جهت اغاز به کار یک مجموعه علمی و اقتصادی گفت:رسیدن به یک مجموعه علمی و اقتصادی  نیازمند تلاش های بسیار زیادی می باشد و با نا امیدی نمی توان به این چنین نتیجه ای رسید و کلید شروع به کار چنین مجموعه موفقی را زد.

مدیر شرکت دانش بنیان آراد لیان فراور آریادر مورد مشکلات پیش روی تاسیس یک شرکت دانش بنیان گفت : ما برای اغاز به کار شرکت دانش بنیان آراد لیان فراور آریا سختی های زیادی را تحمل کردیم و تقریبا در استان خراسان شمالی به هیچ نتیجه ای نرسیدیم و به ناچار برای گرفتن مجوز های تاسیس شرکت به تهران رفته و از آن جا پیگیر کار های خود شدیم تا شاید بتوانیم نتیجه بگیریم.

وی در مورد مشکلات خود گفت : یکی از مشکلاتی که بر سر راه گرفتن مجوز ما برای تاسیس شرکت وجود داشت این بود که با مکان تاسیس این شرکت مخالف بودند و خواستار تغییر مکان بودند و در نهایت با کلی سختی و مشکلات توانستیم با تغییر مکان شرکت مجوز محل ساخت  و تاسیس را بگیریم.

وی ادامه داد : یکی از دیگر مشکلاتی که وجود دارد این است که  متاسفانه از قانون برداشت شخصی می شود و یا فهم قانون در برخی مسئولین وجود ندارد و برداشت از قانون در بین کارمندان مربوط به این رشته متفاوت از اصل قانون است و مانند پزشکی عمل می کند که فقط نام پزشک را دارا می باشد و در واقع و در میدان نتیجه دردی از انسان دوا نمی کند و منجر به بهبود بیماری نمی شود.

وی خاطر نشان کرد: متاسفانه این مشکل به غیر از مراکز و ادارات علمی در اکثر ادارات نیز وجود دارد و به نظر می رسد بسیاری از کارمندان دولتی در خراسان شمالی سواد قانونی محل کار خود را ندارند و به نظر می رسد مهم ترین دلیل عقب ماندگی استان خراسان شمالی ، همین بی سوادی اداری است که حاکم بر اداره های استان می باشد.

وی ادامه داد: به طور مثال  اداره مالات افتخارش در وصول هر چه بیشتر مالیات در استان است و دقیقا سوال اینجاست که چرا این افتخار در بخش ارائه خدمات به شهروندان وجود ندارد و این متاسفانه این مشکل مربوط به اکثریت اداره ها ی استان می باشد.

وی در پایان و در مورد دشواری های کار در خراسان شمالی گفت: برای کار کردن و یا تاسیس یک مجتمع صنعتی در خراسان شمالی نیازمند یک کفش اهنی است که البته ما نیز یک کفش آهنی در مسیر گرفتن مجوز های مورد نیاز خود پاره کردیم.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.